לפי נתוני החברה לבינוי פינוי, ערים רבות בישראל סובלות מהיעדר אחידות בשכונותיהן:
לצד מגדלי יוקרה חדשים עומדים בניינים ישנים שאינם הולמים עוד את איכות החיים הראויה לתושב הישראלי במאה ה-21. לצד שכונות חדשות ומושקעות גרים תושבים בשכונות נטולות גנים, שטחים ירוקים, חנויות, פארקים וכל אשר עולה לראש כשאומרים את המילה ״בית״.
וכאן, אנחנו "החברה לבינוי פינוי" נכנסים לתמונה.

המהפכה של החברה לבינוי פינוי

הפרויקט של החברה לבינוי פינוי, בכל רחבי הארץ מבקש לצקת משמעות אמיתית למילה ״בית״, וזאת דרך דירה חדשה ומשודרגת, מעורבות מלאה בצרכים הספציפיים שלכם, הקהילה, ופיתוח מלא של המרחב העירוני בהתאם. ההצעה הייחודית שלנו, היא שבמקום לוותר על הדירה הנוכחית ולעבור לדירת ביניים עד שיושלם תהליך הבניה, תעזבו את דירתכם ישירות לדירה חדשה מהניילונים.

המשמעות היא כי בקרבה לאזור מגורכם הנוכחי, תיבנה בדיוק עבורכם דירה חדשה ומשופרת בעלת שווי כספי רב יותר, לצד שכונה חדשה ומלאה בכל הדברים שתמיד חלמתם עליהם כשאמרו לכם את המילה ״בית״: החל במרכז ספורט, מבנים לתנועות נוער, פארקים ירוקים, בתי כנסת, גני שעשועים וכלה ב…תלוי בכם, ובכל מה שנבין כי דרוש ורצוי מבחינתכם.

החברה לבינוי פינוי - פשוט
החברה לבינוי פינוי - המהפכה
החברה לבינוי פינוי - הקהילה
 
התחדשות, מעורבות, קהילה - החברה לבינוי פינוי

כשאנחנו חושבים על בית, אנחנו רואים פארקים ירוקים, פינות ישיבה וספסלים, גני משחקים, עסקים מקומיים וסביבה מטופחת וצבעונית. בהשראת החלום הזה, תכניות הבינוי-פינוי שלנו כוללות פיתוח אורבני מלא אשר משדרג את השכונה כולה. החל בבניית גני משחקים, שיפוץ רחובות וחניות, שיקום גינות ציבוריות, וכלה בהקמת מרכזי בילוי וקניות - בהתאם לרצונם של התושבים. כדי לברר מהו אותו רצון של כל אזור בו אנו פועלים, הבנו שאנחנו חייבים להיות מעורבים לעומק בשכונות ובקהילות הגרות בו. לכן, הקמנו מערך שלם של צוותי ניהול קהילה שכל מטרתם היא להכיר אתכם לעומק, ולברר מה לכם אומרת המילה ״בית״.

 
רק לאחר שנבין מה החלום שלכם, ניגש לבנות אותו יחד איתכם.
בינוי פינוי - הסבר
החברה לבינוי פינוי - האנשים
בינוי פינוי - אוכלוסייה
 

יתרונות החברה לבינוי פינוי

בינוי פינוי שלנו: מהפכה לטובתכם, התושבים פינוי בינוי רגיל
הרחבת שטח הדירות
מפרט טכני מתקדם ומודרני
תשתיות חדשות
תלות בקבלן תלות נמוכה בקבלן לא עוברים עד שהדירה לא מוכנה. תלות גבוהה בקבלן
מחקר מעמיק ומקיף אודות השכונה והיכרות מעמיקה עם תושביה
החברה מחזיקה במערך קהילה שלם שמטרתו היא להכיר אתכם, התושבים, מקרוב.
איתור והבנת הצרכים הספציפים של התושבים בכל שכונה ושכונה
השלב הראשון אצלנו ב החברה לבינוי פינוי הוא לברר מה הם הצרכים האמיתיים שלכם, ועל מה תמיד חלמתם שיהיה בשכונתכם.
פיתוח אורבני מלא
בהתאם לרצונכם הספציפי, הדיירים, ולאחר מחקר ובחינה מעמיקה של הצרכים שלכם. למשל: מרכזי קניות, מתחמי ספורט, שטחים ירוקים, גני שעשועים, ריאות ירוקות ועוד.
דירה חדשה בעלת שווי כספי רב יותר
מקבלים בטוחה מיידית ברמת הנכס הנדל״ני
מגורים זמניים בשכירות עד השלמת הבנייה
מגורים בדירה שלכם עד המעבר הישיר לדירה החדשה שלכם
מספר מעברי דירה
מעבר דירה יחיד, ישירות לדירה החדשה.
הריסת הדירה הקיימת לפני קבלת הדירה החדשה
לא, משום שאינכם מוותרים על הדירה שלכם עד לרגע המעבר!
השתתפות בדמי ההחזקה למשך 5 השנים הראשונות.

 

כיצד נראה התהליך של החברה לבינוי פינוי?

שלב 1
בדיקת התאמה
נערוך בדיקה מדוקדקת כדי לברר האם הנכס שלכם אכן עומד בתנאי הסף שנקבעו ע״י הממשלה לביצוע הפרויקט באזור. אנו מתחייבים לשקף לכם, הדיירים, תמונה מדויקת וכנה כמה שיותר מהר.
שלב 2
היכרות עם הקהילה
צוות מיוחד מטעמנו, הכולל את תושבי האזור וסטודנטים המתמחים אצלנו בחברה תחת מלגה קהילתית, ייפגש עמכם אישית ויערוך חקר מדויק להבנת הצרכים והרצונות שלכם: גן שעשועים חדש, מתחמי קניות, מרכז ספורט ו... זה השלב בו אתם מספרים לנו על כל החלומות הכי גדולים (הצרכים הכי יום יומיים) שלכם. כן, הזדמנות אמיתית לשינוי.
שלב 3
הרכבת הצעה
בהתאם לצרכים הספציפיים שזיהנו בשכונה ובקהילה שלכם, נגיש לכם הצעה מפורטת של תהליך הבניה וסוג הדירות המתוכננות לצד ההתנהלות ושמירה על הזכויות שלכם לאורך כל הדרך: מפרט גמר, לוחות זמנים, תכנית הפיתוח השכונתית ועוד. בשלב זה, נציגים מטעמנו ילוו אתכם אישית לכל שאלה ועניין מסביב לשעון.
שלב 4
חתימת הסכם
אתם, התושבים, תבחרו עו״ד מטעמכם שאת שכר הטרחה שלו נשלם אנחנו. לאחר מכן שני הצדדים, אתם ואנחנו, נחתום על הסכם המעגן את כל הזכויות והחובות בצורה שקופה ומפורטת.
שלב 5
התחלת בנייה (אתם, נשארים בבית!)
במסגרת תכנית הבינוי פינוי הייחודית שלנו, תוכלו לבחור שלא לעבור למגורי ביניים ולעבור לדירות חדשות במקום הבניין הישן - לעבור ישירות לבניין חדש במתחם מגורים חדש שנקים באזור.
שלב 6
ברוכים הבאים לביתכם החדש
מזל טוב! הגעתם לשלב המרגש בו תקבלו טופס 4 לאכלוס ועימו את המפתחות לעתיד חדש וטוב יותר: בית חדש מרווח, בטוח, מעוצב ומפנק במתחם מגורים מטופח ונעים למגורים הכולל את כל החלומות שתמיד עולים לכם לראש כשחושבים על ״בית״. מעבר אחד, לעתיד טוב יותר.
 

שלב 7 - אנחנו לא הולכים לשום מקום 🙂

חושבים שנעלם ברגע שתעברו דירה? אין לכם מה לדאוג. אנחנו מבטיחים להיות זמינים עבורכם בכל רגע נתון, גם לאחר סיום הפרויקט, ולהוות בעצמינו, בית עבורכם. יש אפילו סיכוי שניפגש בקאנטרי החדש לאימון-ערב, מי יודע…